/Files/images/Банер.jpg

Проект "Вчимося жити разом"

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні стартував проект «Вчимося жити разом», до якого долучено п’ять областей, зокрема й Харківська. Проект «Вчимося жити разом» реалізовується у двох напрямах: формування життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації (виконавець – ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»), та надання дітям психологічної і соціальної допомоги та підтримки (виконавець – НаУКМА).

Мета проекту:
  1. Сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків у приймаючих громадах довкола зони конфлікту.
  2. Розвиток у всіх дітей життєвих навичок розбудови миру і активного громадянства.
Дошкільний навчальний заклад бере участь в проекті "ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ". Проект впроваджується за ініціативи Європейського Союзу (ЄС) Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Робота за парціальною програмою "Вчимося жити разом" продовжується. Вихователі середніх та старших груп використовують матеріали не тільки на заняттях, а під час режимних моментів.

/Files/images/novosti/utrenik/CIMG6538.JPG /Files/images/novosti/utrenik/CIMG6543.JPG

В рамках впровадження проекту проведено цикл занять для дітей молодшого та дошкільного віку

/Files/images/novosti/utrenik/IMG_5825.jpg /Files/images/novosti/utrenik/IMG_5868.jpg /Files/images/novosti/utrenik/IMG_5894.jpg
/Files/images/novosti/utrenik/IMG_6043.jpg /Files/images/novosti/utrenik/IMG_6062.jpg /Files/images/novosti/utrenik/IMG_6072.jpg