/Files/images/natsonalno-patrotichne_vihovannya/7345.gif

/Files/images/natsonalno-patrotichne_vihovannya/2-638.jpg

День єднання в Україні 16.02.2022

До дня народження великого "Кобзаря"

В нашому закладі пройшов тематичний захід.
/Files/images/novosti/2019/vesna/IMG-2949d85270650a48ecf5fc60466cc74f-V.jpg /Files/images/novosti/2019/vesna/IMG-c2c6811aeb88182c2366a0cb33c894bb-V.jpg

22.01.2020 День Соборності України

/Files/images/novosti/2019/zima/DSC_1300.jpg /Files/images/novosti/2019/zima/DSC_1247.jpg
/Files/images/novosti/2019/zima/DSC_1250.jpg /Files/images/novosti/2019/zima/DSC_1290.jpg

11.03.2019 пройшла тематична розвага до вшанування пам'яті видатного митця Т.Г.Шевченка

Галерея "Т.Г.Шевченко"

21.02.2019 відбувся конкурс "Чарівна палітра слів" приурочений до міжнародного дня рідної мови.

Галерея "Слово до слова - зложиться мова"

08. 11 2018 року відбувся конкурс читців "Мова моя калинова"

Галерея "мова моя калинова"

Тематичне заняття з народознавства в групі раннього віку "Бабусина скриня".

/Files/images/novosti/2019/DSC_3369.JPG /Files/images/novosti/2019/DSC_3383.JPG
/Files/images/novosti/2019/DSC_3387.JPG /Files/images/novosti/2019/DSC_3395.JPG

"Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини – ніщо."Василь Сухомлинський

Патріотичні почуття дітей дошкільного віку засновуються на їх інтересі до найближчого оточення (сім'ї, батьківського дому, рідного міста, села), яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов'язаним з ними. Важливе значення для виховання патріотичних почуттів у дошкільників має приклад дорослих, оскільки вони значно раніше переймають певне емоційно-позитивне ставлення, ніж починають засвоювати знання. Патріотизм як моральна якість має інтегральний зміст. З огляду на це в педагогічній роботі поєднано ознайомлення дітей з явищами суспільного життя, народознавство, засоби мистецтва, практична діяльність дітей (праця, спостереження, ігри, творча діяльність та ін.), національні, державні свята.Основними напрямами патріотичного виховання є:

— формування уявлень про сім'ю, родину, рід і родовід;

— краєзнавство;

— ознайомлення з явищами суспільного життя;

— формування знань про історію держави, державні символи;— ознайомлення з традиціями і культурою свого народу;

— формування знань про людство.

Методи і форми роботи з патріотичного виховання: - Екскурсії вулицями рідного міста, до історичних пам'яток, визначних місць

- Розповіді вихователя

- Бесіди з цікавими людьми

- Екскурсії

- Спостереження

- Дидактичні, сюжетно-рольові ігри

- Заняття з циклу «Історичні цікавинки»

- Розгляд ілюстративних матеріалів

- Читання та інсценування творів художньої літератури

- Слухання народної, класичної, сучасної музики

- Розглядання творів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва

- Розв'язування проблемних ситуацій

- Запрошення членів родин у дитячий садок

- Спільні з родинами виховні заходи

- Виставки, конкурси

- Свята, розваги

Напрямки роботи з батьками з питань патріотичного виховання :

• ознайомлення батьків з роботою дошкільного навчального закладу з питань патріотичного виховання;

• залучення батьків до співпраці та стимулювання їхньої активної участі в ній;

• організація різноманітних заходів за участю батьків;

• ознайомлення батьків з результатами навчання і розвитку дітей (відкриті перегляди, тематичні тижні, інформація в куточках батьків).

Галерея "Національні куточки нашого садочка"

Галерея "Виховуємо громадянина"

Галерея "День Вишиванки"

Галерея "Лялька-мотанка "Зайчик на пальчик""